Přepnout na zobrazení se styly
seznam povídek

Fantasy povídka harry potter fanfiction


Tajemství rudého klobouku

 Fantasy-dobrodružná povídka :: Falešné Harry Potter fanfiction

Celý text ke stažení

:: 18.5.2010 :: .doc Dokument


Kliknutím stáhnete celý text
Formát: .doc
Velikost: 128 kB

5. kapitola - Konec

:: 26.4.2010 :: Závěrečná kapitola :: Famiso

Čeho je vlastně konec? Povídka se nám tak náhle (pro někoho možná nečekaně, ale je to podle plánu) schýlila ke konci. Avšak co ještě končí? David a Ron sotva začali své dobrodružství a už by mělo skončit? Nebo teprve začíná? Na každém konci něco začíná. Otázkou je, jestli je vždy to nové lepší, než to staré, co končí. Přejme proto našim dvěma chlapcům, aby to lepší bylo.

4. kapitola - Pohrdání

:: 4.4.2010 :: Famiso

Úvodem se omlouvám za zpoždění proti plánu, se kterým sem nová kapitola přibyla. Dlouho chyběl jenom kousek, ale protože jsem i jinde měl hodně psaní, chyběla mi chuť a tím pádem i inspirace k pokračování. Většina známých stejně nestíhala číst atd. Zkátka k tomu mám dobré výmluvy. Dost již řečí, abychom se dostali k dnešnímu tématu: Pohrdání. Naši chlapci to nikdy neměli jednoduché. Avšak přímo, či nepřímo vlastním rozhodnutím se dostali na místa i do situací, kdy budou hodnotit a také budou hodnoceni. Kdo kým tedy pohrdne? Začtěte se a uvidíte sami. Přeji příjemný čas... Famiso.

3. kapitola - No fuj

:: 17.3.2010 :: Famiso

Nic příjemného Rona ani Davida nečeká. Dnes budou oba dva překvapeni, kam je to zavedla cesta, kterou si nevybrali, ale přesto se rozhodli po ní jít. Pomalu se ukazuje, že to nebude cesta jen vzrušivého dobrodružství. Čekají je také chvíle, které by raději z příběhu vypustili, kdyby to bylo v jejich moci. Co myslíte, který z hrdinů bude spokojenější se svým osudem?

2. kapitola - Snadná práce

:: 8.3.2010 :: Famiso

Jak napovídá název, v dnešní kapitole to ještě bude snadné a to i přesto, že to tak pro Davida ani Rona zpočátku nevypadá. A nebo je všechno jinak a dojem snadnosti je pouze klamem? Do čeho se to oba naši hrdinové vlastně tak lehkovážně pouštějí? A kam je zavede jejich vlastní rozhodnutí? Nad tím budete moci uvažovat do příští kapitoly :-)

1. kapitola - Samolibý muž

:: 5.3.2010 :: Famiso

Tak je to tady. Již před časem slíbená první kapitola k nové povídce. Žánrově bych ji zařadil mezi fantasticko-dobrodružné povídky. Příběh je ze současnosti v České republice a hlavními hrdiny jsou dva kluci - čtenáři Harry Pottera. Snažil jsem se aby vyprávění bylo svižné a čisté, taky jsem si trénoval dialogy. Jak se to podařilo přísluší posoudit vám.

Počet návštěvníků: