Přepnout na zobrazení se styly
seznam povídek

seznam fantasy povídek ke čtení

Statistiku
Statistika seznam fantasy povídek ke čtení a ke stažení
Přepnout na zobrazení se styly

Statistika

U příležitosti nového měsíce bych se chtěl pochlubit pár statistickými daty o těchto stránkách. Hlavní důvod je ten, že návštěvnost za minulý měsíc (duben) poprvé prolomila tisícovou hranici.

Stránky jsem založil na konci roku 2008 s ještě jiným designem. V polovině října 2009 jsem je předělal. Přidal již napsané básně, seminární práce a povídky. Od Března jsem začal zveřejňovat povídku na pokračování. A jak vidíte na grafu vlevo, návštěvnost vždy každý další měsíc překonala předchozí.

Takže vážení návštěvníci jsem potěšen vaším zájmem a ve svém snažení pokračuji :-)


Pár dalších zajímavostí

Podle google jsou nejvýznamnější klíčová slova tato: povídka, povídky, fantasy, svědomí, praha, život, famiso, fan-fiction, anzenbacher arno, etiky, tolkien, bůh, básničky, tvorba, vyprávění, práce, harry, hranice, srdce, agapé, boha, jednání, světlo, elwen, potter, příběh, děti, syna, jezero, plakátů, hry... (google prohledává i pdfka; v seminární práci jsem hodně čerpal z knihy Arno Anzenbachera, Úvod do etiky, a většina knih je vydána v Praze.)

Návštěvníci nejčastěji přicházejí podle blueboardu: Seznam (cca 50%); Google (cca 30%); Napsáním adresy, nebo ze záložky (cca 15%); Od Clarett, z Eldorada, od Tomisuse a pětkrát někdo přišel i od Loi. Takže kdybych měl existovat z návštěv z blogů, už bych to dávno mohl zabalit :-)

Návštěvníci přichází nejčastěji z vyhledávání: táborové hry; povídky; fanfiction; hry pro děti; básničky; psychologické hry; slohová práce vyprávění ...

Většina návštěvníků používá podle TOPlistu webový prohlížeč Firefox, pak méně Windows Internet Explorer 8; ostatní jsou výjimkou. Nejčastější rozlišení obrazovky je 1024x768; pak nejrůznější vyšší rozlišení. Nejrozšířenější operační systém u návštěvníků je Windows xp, pak Windows Vista, Windows 7, nezaznamenal jsem žádného s OS X.

Webové stránky mají celkem 104 různých stránek.
Celkem zabírají 17,4 MB
Zveřejněná část Stříbrného (do 6. kap.) jezera má 15 213 slov.

Počet návštěvníků: